Nasz utalentowany i entuzjastyczny zespół tworzy fotorealistyczne wizualizacje i animacje dla wiodących architektów i projektantów na całym świecie. Jesteśmy grupą specjalistów stworzoną przez Tomasza Udzielę oraz Hoanga Nguyena. Nasze wizualizacje są częścią nagradzanych projektów architektonicznych w ekscytujących konkursach architektonicznych na całym świecie. W naszej pracy używamy najnowszych technologii aby stać na czele w dziedzinie architektonicznych prezentacji. Jesteśmy z Krakowa.

Wizualizacje koncepcyjne i architektoniczne

Jako architekci rozumiemy jak przebiega proces tworzenia projektów oraz jak ważne są prezentacje zarówno dla klientów, jak i twórców. Wiemy w jaki sposób być elastyczni, jak sprawić aby nasi klienci czuli się bezpiecznie i komfortowo pracując z nami. Efekty naszej pracy pojawiają się zawsze na czas. Tworzymy zarówno wizualizacje zewnętrzne jak i wizualizacje wnętrz.

Animacje

Animacje to wyższy poziom wizualizacji. Oferujemy tworzenie profesjonalnych filmów, które ukazują projekty w najbardziej ekscytujący sposób.

widoki 360°

Prezentacje 360° pozwalają potencjalnym nabywcom mieszkań zobaczyć więcej niż na wizualizacji. Badania wykazały, że panoramy są oglądane dłużej i z większym zainteresowaniem niż tradycyjne obrazki.

VR°

Prezentacje VR to możliwość interaktywnego przebywania w wirtualnej rzeczywistości za pomocą specjalnych okularów lub nawet telefonu komórkowego.

Referencje

 • Chociaż mamy bardzo wysokie oczekiwania dotyczące wewnętrznych i zewnętrznych wizualizacji, Tomasz spełnił je w oferowanej cenie, wykazując się jednocześnie dużą cierpliwością. To jest dobra usługa, polecamy!
  Ola Torrang
  Torrang arkitektkontor, Szwecja
 • Mamy bardzo dobrą relację. Są dokładni, szybcy, a prezentacje mają wysoką jakość. Zawsze istnieje też możliwość komunikacji i zmian w wizualizacjach na życzenie naszych klientów. Naprawdę możemy polecić ich pracę innym.    
  Doeke van Wieren
  Twa Architecten, Holandia
 • IMAGE DESIGNERS dostarczyło  wysokiej jakości prezentacje dla naszych projektów, co zapewniło korzyści zarówno nam, jak i naszym klientom. Nasza współpraca była bardzo satysfakcjonująca, ponieważ nasze oczekiwania były rozumiane od początku.  Również wkład i podejście do naszych projektów zaowocowały jeszcze lepszymi rezultatami. Możemy zdecydowanie polecić ID do wizualizacji państwa projektów.
  Diego Cubillo Nielsen
  Architekturlab, Kopenhaga- Dania

KLUCZOWI LUDZIE

hoang4
HOANG NGUYEN
Jeden z pierwszych architektów w Polsce i w Wietnamie, który brał udział w rozwoju wizualizacji od samego początku. Pracuje z kluczowymi i najlepszymi architektami z całego świata. Specjalista technologii CG i VR. Urodzony w Hanoi, mieszka w Krakowie. Wizualizacje i architektura to jego pasja.
tomek
TOMASZ UDZIELA
Architekt i artysta. Równolegle prowadzi pracownię projektową Udziela Architekci. Razem z Hoangem jest odpowiedzialny za stworzenie i prowadzenie Imagedesigners.

Image Designers

Plac Wolnica 11/2
31-060 Cracow, Poland