Wizualizacje koncepcyjne i architektoniczne

Jako architekci rozumiemy jak przebiega proces tworzenia projektów oraz jak ważne są prezentacje zarówno dla klientów, jak i twórców. Wiemy w jaki sposób być elastyczni, jak sprawić aby nasi klienci czuli się bezpiecznie i komfortowo pracując z nami. Efekty naszej pracy pojawiają się zawsze na czas. Tworzymy zarówno wizualizacje zewnętrzne jak i wizualizacje wnętrz.

Prezentacje marketingowe

Wypracowaliśmy unikalne podejście do sektora sprzedaży zarówno budynków mieszkaniowych jak i komercyjnej. Pokazujemy architekturę w możliwie najatrakcyjniejszy sposób dla potencjalnych nabywców i użytkowników.

Animacje

Animacje to wyższy poziom wizualizacji. Oferujemy tworzenie profesjonalnych filmów, które ukazują projekty w najbardziej ekscytujący sposób.

widoki 360°

Prezentacje 360° pozwalają potencjalnym nabywcom mieszkań zobaczyć więcej niż na wizualizacji. Badania wykazały, że panoramy są oglądane dłużej i z większym zainteresowaniem niż tradycyjne obrazki.

VR

Prezentacje VR to możliwość interaktywnego przebywania w wirtualnej rzeczywistości za pomocą specjalnych okularów lub nawet telefonu komórkowego

FAQ

Czy współpraca przez internet jest możliwa?

To łatwiejsze niż się może wydawać. Szybko odpowiadamy na maile i jesteśmy w kontakcie telefonicznym. Nasza imponująca baza klientów z Holandii, Danii, Szwecji, Austrii, Szwajcarii, Stanów Zjednoczonych i innych krajów pokazuje, że w razie potrzeby możemy łatwo stać się części państwa zespołu.


Jakie materiały potrzebne są do współpracy?

Potrzebujemy po prostu projekt. Wszelkie uwagi, które mają znaczenie dla klientów są mile widziane.


Ile czasu zajmuje przygotowanie wizualizacji?

Potrafimy pracować naprawdę szybko. Termin dostarczenia prezentacji może być zawsze negocjowany. W tym sensie jesteśmy elastyczni.


W jaki sposób się komunikujemy?

Wymieniamy maile, rozmawiamy przez telefon/ Skype/ Viber. Zwykle rozmawiamy w języku polskim, angielskim lub niemieckim.